Filtr: barva

PURNET Bio čistící gel na obličej a tělo (150 ml),pro mastnou a citlivou pokožku

Výrobce: DERMATHERM
Model: PURNET BIO
Dostupnost: Skladem
349 Kč
 

Tento gel určený ke každodennímu čištění smíšené a mastné pleti je optimální volbou na čištění i velmi citlivé pleti. Zaručujeme dokonalou snášenlivost produktu: všechny látky zaručující pěnivost přípravku jsou výhradně rostlinného původu, přičemž dermatologické testy vyvrátily jakoukoliv možnost  alergické reakce na některý z obsažených rostlinných extraktů.

 

PURNET tak lze doporučit těm z Vás, které hledají vhodný přípravek k odstraňování nečistot způsobených zvýšenou produkcí kožního mazu a zároveň často trpí podrážděním pleti a alergickými reakcemi způsobenými běžnými čistícími přípravky.

Balení 150 ml. Netestováno na zvířatech.

 

PURNET je nejlepším čistícím gelem na obličej dle výsledku testů francouzské nezávislé organizace Observatoire des cosmétiques. V těchto testech zvítězil v kategorii čistících gelů na smíšenou a mastnou pleť v konkurenci dalších 39 výrobků od 31 kosmetických značek.

 

Úryvek z hodnocení organizace Observatoire des cosmétiques: Gel, poněkud hustý po vymáčknutí z čerpadla, získává ve spojení s vodou krémovou konzistenci. Po dokončení čištění nechává pleť dokonale čistou a velmi příjemnou na dotek. Pokud jde o vzhled balení, PURPROTECT sice není dokonale propracovaným marketingovým produktem, ale při hlubším prozkoumání vlastností samotného gelu a jeho účinků na pleť docházíme k jednoznačnému závěru, že se jedná o vysoce kvalitní přípravek , k citlivé pleti velmi bezpečný, a především účinný.

 

PURNET je 100% hypoalergenní. Dermatherm vám navíc jako jediná kosmetická značka na světě garantuje absolutně sterilní čistotu všech produktů díky patentované technologii UHT. 

  

 

 

Certifikace a ocenění:

 

https://www.youtube.com/watch?list=UU1nz02qFxmQIf32cUNcffHQ&v=b6XI9b25nNU

 

NÁŠ TIP: Pro maximální účinek doporučujeme následně použít fluid PURMAT 

 

Použití: naneste na navlhčenou pleť. Jemnými krouživými pohyby napěňte a poté smyjte vodou a jemně osušte.
 

Složení (INCI): 
ANTHEMIS NOBILIS FLOWER WATER*, THERMAL AQUA, AQUA,DECYL GLUCOSIDE, GLYCERIN, DISODIUM COCOYL GLUTAMATE, XANTHAN GUM, SODIUM LACT, SALVIA, TRILOBA LEAF EXTRACT, SODIUM COCYL GLUTAMATE. 

  

100% složení je přírodního původu 
51,30% pochází z ekologického zemědělství* 
79,40% aktivních složek 
 

Upozornění: pouze pro vnější použití. Otřete uzávěr před i po použití. Flakonek po použití opět dobře uzavřete.