Časté dotazy

JAK NAKUPOVAT V NAŠEM E-SHOPU ?

Nákup v našem internetovém obchodě je jednoduchý, ale i přesto si Vám dovolíme poskytnout pár rad, jak postupovat. Kabelky, pánské aktovky, pásky nebo případně další zboží si můžete vyhledat pomocí přehledného a jednoduchého menu vlevo. Můžete si nechat zobrazit všechno zboží v dané kategorii nebo si zvolit jednu z možných podkategorií, dá se filtrovat i za pomoci filtru barev, nebo podle cenového filtru. Pokud rádi vyhledáváte slevy a akční nabídky, není nic jednoduššího než kliknout v hlavní nabídce na ikonu Akční zboží a cenově zvýhodněné zboží může být Vaše :-)

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA NA 30 DNŮ

Ebies.cz nabízí možnost vrátit zboží i nad rámec 14-ti denní zákonné lhůty, a to do 30-ti dnů od převzetí zboží. V této nadstandardní lhůtě musí k uplatnění práva odstoupení od smlouvy kupující dodržet níže uvedený postup a veškerá doporučení uvedená k zákonnému odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14-ti dnů se pro odstoupení v nadstandardní 30-ti denní lhůtě stávají povinnými podmínkami k využití této možnosti. Současně si Prodávající v tomto případě vyhrazuje konečné rozhodnutí o schválení vrácení peněz (případně výměně za jiné zboží).
Toto právo neslouží jako způsob řešení reklamace (vady) zboží.
Spotřebitel musí při využití tohoto práva na odstoupení prokázat existenci kupní smlouvy, což lze nejlépe zasláním dokladu o koupi (faktura, dodací list) v každém případě je spotřebiteli doporučeno ponechat si alespoň kopii takového dokladu.
Je žádoucí, aby vrácené zboží bylo nepoškozené, bez známek opotřebení a kompletní. S ohledem na možná rizika škody při přepravě zboží zpět k Prodávajícímu, je vhodné zboží zaslat nejlépe v původním obalu, případně jej zabalit do jiného vhodného obalu, který bude zboží dostatečným způsobem chránit. Současně je vhodné zásilku zaslat doporučeně (nikoliv na dobírku) a pojistit ji, neboť Prodávající nemůže nést odpovědnost za případnou ztrátu či poškození vraceného zboží při přepravě zpět k Prodávajícímu. Před odesláním zboží nás kontaktujte na e-mailu info@ebies.cz nebo na telefoním čísle 736 181 032 a sdělte nám číslo Vaší objednávky a uveďte zboží, které vracíte a bankovní spojení pro vrácení peněz. Zboží, které vracíte, musí být nepoužívané, v původním neporušeném obalu a s visačkou. V případě, že bude vrácené zboží v jiném stavu, vyhrazujeme si právo na odeslání zboží zpět kupujicímu nebo strhnutí vyměřené hodnoty z vracené částky. Zásilku lze odeslat na adresu: Petr Weczerek, Služovice-Vrbka 38, 747 28 Štěpánkovice 

DOPRAVA JIŽ OD 49,-KČ

Využijte 4 způsoby dopravy zboží k Vám. Balík do ruky, Balík na poštu, zasilkovna.cz nebo osobní odběr. Podrobný popis naleznete kliknutím na tento odkaz DOPRAVA A PLATBA. A nezapomeňte, že při nákupu zboží nad 1.500,-Kč, máte od nás DOPRAVU ZCELA ZDARMA!!!