Vakuovací sáčky 30x40 cm strukturované (100 kusů)

Výrobce: Vakufolie.cz
Model: 30x40
Dostupnost: Skladem
797 Kč
 

Vroubkované sáčky pro vakuové stroje a baličky: Maxxo, Silvercrest, Lavezzini, ETA, Status, Catler, Sencor, Proficook, Food Saver, Lund, Hendi, Caso, Severin, Stalgast, Bartscher, Clatronic, Zepter. Mají hluboký reliéfní vzor navržený pro pohodlnější a rychlejší odsávání vzduchu. Správně zvolená výrobní technologie, složení surovin a kontrolovaný výrobní proces zajišťují trvanlivé a pevné svary a velmi dobrou ochranu balených výrobků.

U vroubkovaných sáčků můžete ukládat čerstvé a dříve zpracované produkty (marinované, pečené, vařené, smažené, sušené, uzené), jako jsou: maso, uzeniny, ryby, sýry, bylinky, koření, sušené ovoce, ovoce, ořechy, houby. Vakuovým balením získáme v každém případě účinek významného prodloužení životnosti a ochrany proti poškození a změnám vlhkosti.

Naše obaly se na trhu vyznačují nejlepším poměrem kvality a ceny. Oceňují je jak lidé profesionálně zabývající se výrobou, zpracováním a obchodem s potravinami působící v oblasti stravování (bary, restaurace, hotely), tak lovci, rybáři, turisté, řidiči a všude tam, kde je dobrá kvalita a svěžest potravinářských výrobky důležitá.

Námi nabízené sáčky a rukávy mají tloušťku (hrubost) fólie 90µm (mikronů).

Folie je tedy pevnější a odolnější oproti levněji nabízeným variantám sáčků a rukávů, které mají hrubost jen 65  nebo 75 µm.

Obaly jsou schváleny pro kontakt s potravinami!

Technické údaje 

složení folie Polyamid/Polyethylen
tloušťka/síla 90 um
obsah balení 100 kusů
struktura vroubkovaná/strukturovaná
lisování folie jednostranné
použití pro vakuové balící přístroje pro domácí použití
kontrola kvality ano
použití pro chlazení ano
použití pro mražení ano
použití pro vaření do 70°C do 2h